• Obecnie brak na stanie
search

SCITEC BCAA XPRESS 280 g cola- lime

78,48 zł

(78,48 zł szt.)

Brutto

BCAA Xpress przyspiesza syntezę białek oraz minimalizuje efekty katabolizmu, wydatnie skraca okres regeneracji komórek, wzmacnia wzrost siły i wytrzymałości organizmu.ZWIĘKSZA WYTRZYMAŁOŚĆ HAMUJE KATABOLIZM I WSPIERA ANABOLIZM PRZYSPIESZA REGENERA

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

SCITEC - BCAA Xpress - 280g
BCAA Xpress przyspiesza syntezę białek oraz minimalizuje efekty katabolizmu, wydatnie skraca okres regeneracji komórek, wzmacnia wzrost siły i wytrzymałości organizmu.

ZWIĘKSZA WYTRZYMAŁOŚĆ
HAMUJE KATABOLIZM I WSPIERA ANABOLIZM
PRZYSPIESZA REGENERACJĘ
WYSOKA ZAWARTOŚĆ LEUCYNY

W skład BCAA Xpress wchodzą:

L-Leucyna wpływa na syntezę mięśni szkieletowych na kilka sposobów: zwiększa wydzielanie insuliny, potężnego anabolika obecnego w naszym ciele, wpływa na aktywność kinazy proteinowej S6, przyspiesza fosforylację białka wiążącego eIf4E oraz wpływa na stopień powiązania pomiędzy białkami (eIF)4E i eIF4G. Wszystko to, pomimo skomplikowanego brzmienia i nazewnictwa, sprowadza się do bardzo prostego twierdzenia - leucyna zwiększa stopień, i szybkość, wykorzystania białek do budowy mięśni.

L-Izoleucyna - dostarczanie dużych ilości leucyny powoduje obniżenie poziomu pozostałych dwóch aminokwasów: izoleucyny i waliny, dlatego tak ważne jest aby stosować wszystkie trzy związki razem. Dodatkowo izoleucyna jest zaliczana do aminokwasów glukogennych, czyli takich, które organizm w łatwy i szybki sposób może przekształcić w niezbędną mu do funkcjonowania energię. Oznacza to, że będziemy mogli nie tylko trenować dłużej i intensywniej, ale też szybciej się regenerować.

L-Walina - swoją obecność w tym zestawieniu, zawdzięcza nie tylko, wspomnianej wcześniej, potrzebie podawania wszystkich trzech aminokwasów BCAA razem ale również wpływowi na ograniczenie zmęczenia centralnego układu nerwowego. Dodatkowo, jak w przypadku pozostałych dwóch aminokwasów, jest łatwo przekształcana w energie zużywaną przez pracujące mięśnie i tym samym pozwala oszczędzić zapasy glikogenu zgromadzone w wątrobie.

Skład:
Porcja: 7 g
Porcji w opakowaniu: 100
Opakowanie: 700 g
Wartość odżywcza w 1 porcji
L-leucyna 2500 mg
L-Izoleucyna 1250 mg
L-walina 1250 mg

Dawkowanie:
Dzień Treningowy: Jedna porcja (7 gram) zaraz po przebudzeniu, druga podwójna (14 gram) 45 minut przed treningiem. Dzień Nietreningowy: Jedna porcja (7 gram) zaraz po przebudzeniu, druga (7 gram) w odstępie kilku godzin.

SCITEC
5999100001756
Nowy
chat Komentarze (0)