• Nowy
search

OLIMP INTRA XPLODE POWDER 500G GRAPEFRUIT

79,00 zł

(79,00 zł szt.)

Brutto

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

OLIMP INTRA XPLODE POWDER 500G GRAPEFRUIT

INTRA XPLODE POWDER - 500 G
*Uzupełnienie diety w wysokiej jakości aminokwasy BCAA w stosunku 5:3:2
*Wsparcie w zmniejszeniu uczucia subiektywnego zmęczenia (PRE) - ekstrakt z korzenia buraka
*Pomoc w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu energetycznego - wapń, fosfor
*Korzystny wpływ na prawidłowe funkcjonowanie mięśni - wapń

Kochasz biegać, pływać lub ścigać się na rowerze? Uwielbiasz rywalizację? Chcesz pokonać występujące na skutek długotrwałego wysiłku fizycznego zmęczenie i zachować świeżość umysłu w trakcie wyścigu kolarskiego, morderczego triathlonu czy przedłużających się biegów w terenach górskich? Intra Xplode Powder jest właśnie dla Ciebie! Odsuń w czasie dopadające Cię zmęczenie w trakcie ćwiczeń, dzięki ekstraktowi z korzenia buraka1! Zadbaj o mięśnie, sięgając po aminokwasy BCAA2 i wapń! Postaw na sprawdzony wśród sportowców dyscyplin wytrzymałościowych, w tym głównie kolarzy, triathlonistów i biegaczy suplement diety marki Olimp Sport Nutrition!

Preparat z popularnej wśród wyczynowych zawodników serii Xplode zawiera wspomniane: aminokwasy rozgałęzione BCAA w proporcji 5:3:2 (L-walina, L-leucyna, L-izoleucyna), ekstrakt z korzenia buraka, które dodatkowo uzupełniono dodatkiem L-tyrozyny, Acetylo-L-karnityny HCL, L- asparaginianem L ornityny oraz pierwiastkami fosforu i wapnia. Do produkcji użyto wyłącznie wysokiej jakości surowców, które poddano mikrobiologicznym i fizykochemicznym analizom w nowoczesnym Ośrodku Badawczo-Rozwojowym firmy farmaceutycznej Olimp Laboratories. Intra Xplode Powder to nic innego jak odpowiednio dobrane, bezpieczne w stosowaniu porcje poszczególnych składników aktywnych o potwierdzonym naukowo działaniu!

Decydując się na suplementację przedtrenigowym produktem marki Olimp Sport Nutrition możesz oczekiwać przede wszystkim pomocy:

w zmniejszeniu uczucia subiektywnego zmęczenia (PRE) – ekstrakt z korzenia buraka3
usunięciu amoniaku powstającego na skutek przemiany białek, w której uczestniczy BCAA4
-w zmniejszeniu poziomu amoniaku5 oraz wsparcia w poprawie koncentracji, uwagi i skupienia - Acetylo-L-karnityna6 HCL
-w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu energetycznego (wapń, fosfor)
-w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni (wapń)
-w utrzymaniu prawidłowego przekaźnictwa nerwowego (wapń)
-w zachowaniu zdrowych kości (wapń, fosfor)

INTRA XPLODE POWDER® Suplement diety w postaci proszku, zawierający kompleks aminokwasów. Zawiera substancje słodzące.

Składniki: wolne aminokwasy BCAA (22,2% L-walina, 13,3% L-leucyna, 8,9% L-izoleucyna), regulatory kwasowości - kwas cytrynowy, kwas jabłkowy; diwęglan sodu, 6,4% acetylo-L-karnityna HCl, 6,4% sole wapniowe kwasu ortofosforowego, 5,6% L-tyrozyna, 5,6% L-asparaginian L-ornityny, substancja zagęszczająca - guma arabska; 3,3% ekstrakt z korzenia buraka (Beta vulgaris L.), aromaty, emulgator - lecytyny (z soi); substancje słodzące - acesulfam K, sukraloza; barwniki - karoteny (A), koszenila (B), ryboflawiny (C), E 150c (D), E 150d (E), E 133 (F), błękit patentowy V (G), indygokarmin (H), chlorofile i chlorofiliny (I), kurkumina (J), antocyjany (K), ekstrakt z papryki (L), betanina (M), węgiel roślinny (N).

(A)-(Z) - W zależności od smaku produktu symbol (A-Z) użytego składnika znajduje się obok daty minimalnej trwałości (najlepiej spożyć przed).

Informacja żywieniowa 1 porcja/ 9 g
Aminokwasy rozgałęzione BCAA
w tym:
4,0 g
 
L-walina 2,0 g
L-leucyna 1,2 g
L-izoleucyna 0,8 g
Acetylo-L-karnityna HCl
w tym: L-karnityna
0,58 g
0,47 g
L-tyrozyna 0,5 g
L-asparaginian L-ornityny
w tym: L-ornityna
0,5 g
0,25 g
Fosfor 130 mg (19%**)
Wapń 160 mg (20%**)
Diwęglan sodu
w tym: sód
700 mg
190 mg
Ekstrakt z korzenia buraka
(Beta vulgaris L.)
0,3 g
 

**RWS - referencyjna wartość spożycia


Zalecana dzienna porcja: 1 porcja dziennie – przed treningiem. 1 porcję (9 g proszku = 1 ½ miarki) rozpuścić w 100 ml wody. Spożyć zaraz po przygotowaniu.

Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Uwaga: Dopuszczalne wytworzenie się osadu niewpływające na jakość produktu. Nie zaleca się stosowania produktu przez dzieci, kobiety w ciąży i karmiące piersią.

Warunki przechowywania: przechowywać w suchych pomieszczeniach, w temperaturze pokojowej, w szczelnie zamkniętych opakowaniach. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 

OLIMP
5901330057243
2021-10-21
Nowy produkt
chat Komentarze (0)