• Nowy
search

OLIMP INTRA XPLODE POWDER 500G GRAPEFRUIT

79,00 zł

(79,00 zł szt.)

Brutto

Ilość

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

OLIMP INTRA XPLODE POWDER 500G GRAPEFRUIT

INTRA XPLODE POWDER - 500 G
*Uzupełnienie diety w wysokiej jakości aminokwasy BCAA w stosunku 5:3:2
*Wsparcie w zmniejszeniu uczucia subiektywnego zmęczenia (PRE) - ekstrakt z korzenia buraka
*Pomoc w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu energetycznego - wapń, fosfor
*Korzystny wpływ na prawidłowe funkcjonowanie mięśni - wapń

Kochasz biegać, pływać lub ścigać się na rowerze? Uwielbiasz rywalizację? Chcesz pokonać występujące na skutek długotrwałego wysiłku fizycznego zmęczenie i zachować świeżość umysłu w trakcie wyścigu kolarskiego, morderczego triathlonu czy przedłużających się biegów w terenach górskich? Intra Xplode Powder jest właśnie dla Ciebie! Odsuń w czasie dopadające Cię zmęczenie w trakcie ćwiczeń, dzięki ekstraktowi z korzenia buraka1! Zadbaj o mięśnie, sięgając po aminokwasy BCAA2 i wapń! Postaw na sprawdzony wśród sportowców dyscyplin wytrzymałościowych, w tym głównie kolarzy, triathlonistów i biegaczy suplement diety marki Olimp Sport Nutrition!

Preparat z popularnej wśród wyczynowych zawodników serii Xplode zawiera wspomniane: aminokwasy rozgałęzione BCAA w proporcji 5:3:2 (L-walina, L-leucyna, L-izoleucyna), ekstrakt z korzenia buraka, które dodatkowo uzupełniono dodatkiem L-tyrozyny, Acetylo-L-karnityny HCL, L- asparaginianem L ornityny oraz pierwiastkami fosforu i wapnia. Do produkcji użyto wyłącznie wysokiej jakości surowców, które poddano mikrobiologicznym i fizykochemicznym analizom w nowoczesnym Ośrodku Badawczo-Rozwojowym firmy farmaceutycznej Olimp Laboratories. Intra Xplode Powder to nic innego jak odpowiednio dobrane, bezpieczne w stosowaniu porcje poszczególnych składników aktywnych o potwierdzonym naukowo działaniu!

Decydując się na suplementację przedtrenigowym produktem marki Olimp Sport Nutrition możesz oczekiwać przede wszystkim pomocy:

w zmniejszeniu uczucia subiektywnego zmęczenia (PRE) – ekstrakt z korzenia buraka3
usunięciu amoniaku powstającego na skutek przemiany białek, w której uczestniczy BCAA4
-w zmniejszeniu poziomu amoniaku5 oraz wsparcia w poprawie koncentracji, uwagi i skupienia - Acetylo-L-karnityna6 HCL
-w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu energetycznego (wapń, fosfor)
-w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni (wapń)
-w utrzymaniu prawidłowego przekaźnictwa nerwowego (wapń)
-w zachowaniu zdrowych kości (wapń, fosfor)

INTRA XPLODE POWDER® Suplement diety w postaci proszku, zawierający kompleks aminokwasów. Zawiera substancje słodzące.

Składniki: wolne aminokwasy BCAA (22,2% L-walina, 13,3% L-leucyna, 8,9% L-izoleucyna), regulatory kwasowości - kwas cytrynowy, kwas jabłkowy; diwęglan sodu, 6,4% acetylo-L-karnityna HCl, 6,4% sole wapniowe kwasu ortofosforowego, 5,6% L-tyrozyna, 5,6% L-asparaginian L-ornityny, substancja zagęszczająca - guma arabska; 3,3% ekstrakt z korzenia buraka (Beta vulgaris L.), aromaty, emulgator - lecytyny (z soi); substancje słodzące - acesulfam K, sukraloza; barwniki - karoteny (A), koszenila (B), ryboflawiny (C), E 150c (D), E 150d (E), E 133 (F), błękit patentowy V (G), indygokarmin (H), chlorofile i chlorofiliny (I), kurkumina (J), antocyjany (K), ekstrakt z papryki (L), betanina (M), węgiel roślinny (N).

(A)-(Z) - W zależności od smaku produktu symbol (A-Z) użytego składnika znajduje się obok daty minimalnej trwałości (najlepiej spożyć przed).

Informacja żywieniowa 1 porcja/ 9 g
Aminokwasy rozgałęzione BCAA
w tym:
4,0 g
 
L-walina 2,0 g
L-leucyna 1,2 g
L-izoleucyna 0,8 g
Acetylo-L-karnityna HCl
w tym: L-karnityna
0,58 g
0,47 g
L-tyrozyna 0,5 g
L-asparaginian L-ornityny
w tym: L-ornityna
0,5 g
0,25 g
Fosfor 130 mg (19%**)
Wapń 160 mg (20%**)
Diwęglan sodu
w tym: sód
700 mg
190 mg
Ekstrakt z korzenia buraka
(Beta vulgaris L.)
0,3 g
 

**RWS - referencyjna wartość spożycia


Zalecana dzienna porcja: 1 porcja dziennie – przed treningiem. 1 porcję (9 g proszku = 1 ½ miarki) rozpuścić w 100 ml wody. Spożyć zaraz po przygotowaniu.

Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Uwaga: Dopuszczalne wytworzenie się osadu niewpływające na jakość produktu. Nie zaleca się stosowania produktu przez dzieci, kobiety w ciąży i karmiące piersią.

Warunki przechowywania: przechowywać w suchych pomieszczeniach, w temperaturze pokojowej, w szczelnie zamkniętych opakowaniach. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 

OLIMP
5901330057243
13 Przedmioty
2021-10-21
Nowy produkt
chat Komentarze (0)