search

IRON HORSE 2:1:1 BCAA IronCaps 300+30 caps GRATIS

99,00 zł

(99,00 zł szt.)

Brutto

Produkt znanej i cenionej marki IHS, w którym odnajdziesz wyłącznie czyste aminokwasy bez żadnych dodatków: leucynę, walinę oraz izoleucynę w proporcjach 2:1:1. W jednej kapsułce znajduje się aż 1000 mg rozgałęzionych aminokwasów. To właśnie BCAA stanowią

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

IRON HORSE - BCAA 2:1:1 - 300caps. + 30caps. GRATIS - NOWOŚĆ

BCAA 2:1:1 IRON CAPS stanowi uzupełnienie sportowców. Aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach węglowych (L-leucyna, L-walina, L-izoleucyna), nazywane zwyczajowo BCAA, należą do grupy aminokwasów egzogennych, czyli takich, które nie są syntezowane przez ludzki organizm, muszą być więc dostarczone w suplementacji lub pożywieniu. Produkt znanej i cenionej marki IHS, w którym odnajdziesz wyłącznie czyste aminokwasy bez żadnych dodatków: leucynę, walinę oraz izoleucynę w proporcjach 2:1:1. W jednej kapsułce znajduje się aż 1000 mg rozgałęzionych aminokwasów. To właśnie BCAA stanowią aż 30% suchej tkanki mięśniowej. Przy długim i męczącym treningu poziom aminokwasów powinien być uzupełniany poprzez suplementację. BCAA 2:1:1 jest strzałem w dziesiątkę.

Dobrym rozwiązaniem jest stosowanie odżywki z BCAA tuż przed, albo zaraz po treningu szczególnie w połączeniu z węglowodanami, gdyż zwiększają one odpowiedź insulinową, pomagając przechodzić aminokwasom wprost do mięśni, zapewnią również źródło energii. Zalecane dawki oscylują w przedziale 5-12g BCAA, przy czym nie zaleca się przekraczania 30g dziennie. Ważna jest też wzajemna proporcja tych aminokwasów. Powinien wynosić odpowiednio 2:1:1 dla izoleucyny : leucyny : waliny, ponieważ w takiej konfiguracji występują one w tkance mięśniowej zwierząt i ludzi.

Składniki:
Porcja: 5 kaps.
Ilość porcji w opakowaniu: 60 + 6
Opakowanie: 300 kaps. + 30 kaps.

SKŁADNIKI: Wolne aminokwasy: 43% L-leucyna, 28,5% L-walina, 28,5% L-izoleucyna, stearynian magnezu, otoczka kapsułki (żelatyna, barwnik E171).

Składniki aktywne w porcji (5 kaps.) *RDS
Leucyna 2150 mg -
Walina 1425 mg -
Izoleucyna 1425 mg -

*RDS - referencyjne dzienne spożycie podane w %.

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Pamiętaj, że tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji. 

Sposób użycia:
Stosować 1 porcję (5 kapsułek) raz dziennie przed treningiem lub po treningu.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w szczelnie zamkniętych opakowaniach.  

Masa netto: 330 kaps.

IRON HORSE
0000004591
1 Przedmiot
2022-02-19
Nowy produkt
chat Komentarze (0)