search

6PAK BCAA PAK 400G

78,90 zł

(78,90 zł szt.)

Brutto

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

 • WYSOKA ZAWARTOŚĆ AMINOKWASÓW ROZGAŁĘZIONYCH W OPTYMALNEJ PROPORCJI 2:1:1
 • AŻ 80% BCAA W KAŻDEJ PORCJI
 • WARTOŚCIOWY DODATEK WITAMINY C, B6 ORAZ B12
 • POMAGA CHRONIĆ MIĘŚNIE PRZED KATABOLIZMEM
 • MAKSYMALIZUJE REGENERACJĘ POTRENINGOWĄ
 • ASPARTAM FREE - NIE ZAWIERA ASPARTAMU!

Marka 6PAK Nutrition przebojem wchodzi na rynek odżywek i suplementów diety, oferując produkty wysokiej jakości i o przemyślanych składach w niezwykle dobrej cenie. Każdy sportowiec ceni inne aspekty stosowanych przez siebie suplementów, jednak w każdym przypadku znajdziecie coś dla siebie! 

Wpływ odżywek na masę mięśniową z aminokwasami BCAA został dokładnie zbadany. Dożylne ich podawanie przyczynia się do zmniejszenia rozpadu mięśni. Udowodniono, że także doustne podanie tych suplementów jest skuteczne.
Regularne stosowanie odżywek z BCAA zwiększa siłę chwytu oraz beztłuszczową masę ciała.
Badania wykazały, że podawanie suplementów z tymi aminokwasami zwiększa utratę tłuszczów w czasie diet odchudzających. Rezultat zależy od ilości spożywanych BCAA.
Istnieją przesłanki, że przyjmowanie aminokwasów o rozgałęzionych łańcuchach powoduje zmniejszenie subiektywnego odczuwania zmęczenia. Ma to automatyczne przełożenie na czas ćwiczeń. Im dłużej czujemy się silniejsi i niezmęczeni, tym dłużej możemy ćwiczyć. W rezultacie treninng jest skuteczniejszy i szybciej udaje się nam osiągnąć wymarzoną, muskularną sylwetkę.
BCAA, czyli aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach, to odpowiedź na nadzieje osób ćwiczących na skuteczne odżywki na masę mięśniową. Liczne badania potwierdziły skuteczność BCAA. Aminokwasy te stymulują syntezę białek i zwiększają ilość hormonów anabolicznych. Systematyczne stosowanie BCAA pomaga zwiększyć siłę, spalić dużo tkanki tłuszczowej i spowodować wzrost masy mięśniowej.


PRODUKT STOSOWANY I POLECANY PRZEZ ZAWODNIKÓW 6PAK, W TYM PRZEZ MŁODĄ GWIAZDĘ ŚWIATA KULTURYSTYKI - PIOTRA BORECKIEGO! 

6PAK Nutrition BCAA Pak jest produktem na bazie wysokiej jakości aminokwasów BCAA (l-leucyna, l-izoleucyna oraz l-walina) w optymalnym stosunku 2:1:1, która gwarantuje silne działanie antykataboliczne oraz wsparcie procesów regeneracyjnych. Olbrzymią zaletą omawianego produktu jest jego rewelacyjna rozpuszczalność dzięki zastosowaniu instanizowanej formy aminokwasów. Formuła została wzbogacona zestawem witamin (C, B6 oraz B12). Dzięki takim dodatkom organizm będzie w stanie w krótkim czasie uzupełnić ich ewentualne niedobory. Warto podkreślić wpływ witaminy C na układ odpornościowy oraz obniżanie poziomu kortyzolu, który przekłada się na zwiększone zjawisko rozpadu tkanek organizmu (w tym mięśni). 

ZNAKOMITA ROZPUSZCZALNOŚĆ – WERSJA INSTANT – ORAZ DOPRACOWANY SMAK!

6PAK Nutrition BCAA Pak jest profesjonalnym suplementem, dzięki któremu w prosty i przyjemny sposób dostarczysz swojemu organizmowi solidnej dawki aminokwasów rozgałęzionych BCAA, których organizm nie jest w stanie sam syntetyzować. Stanowią one około 35% ogólnej masy mięśni, warto zatem zadbać o odpowiednią ich ilość w codziennej diecie. 

Suplementacja 6PAK Nutrition BCAA Pak niesie za sobą wiele korzyści takich jak: 
- ochrona przed katabolizmem, 
- przyśpieszenie regeneracji potreningowej, 
- utrzymanie dodatniego bilansu azotowego dzięki czemu procesy anaboliczne mogą zajść szybko i bezproblemowo! 

WYSOKA KONCENTRACJA AMINOKWASÓW BCAA, WARTOŚCIOWY DODATEK WITAMIN.

Witaminy pełnią szereg funkcji i warunkują prawidłową pracę całego organizmu (wchodzą w skład enzymów ale także wpływają na uszczelnianie naczyń krwionośnych utrudniając tym samym przenikanie drobnoustrojów). Witamina C wspiera układ immunologiczny, który jest bardzo osłabiany poprzez poddawanie organizmu dużym i regularnym czynnikom stresogennym – do nich należy także wliczyć ciężkie treningi. Pojawienie się tej witaminy w składzie nie jest przypadkowe i sprawi, że będziesz mniej podatny na infekcje co ograniczy do minimum ryzyko choroby, która wymusiłaby przerwę w treningach. Witaminy z grupy B mają znaczny wpływ na prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego (pomagają się wyciszyć, poprawiają samopoczucie), oczywiście nie jest to wszystko. Chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6) jest niezbędna w procesach krwiotwórczych, łagodzi skurcze mięśni oraz rąk, ale jej najważniejszą funkcją dla sportowców jest udział w przemianach białka – ułatwiając jego przyswajanie!Witamina B12 bierze udział w metabolizmie tłuszczów, białek oraz węglowodanów. Jak widzisz zestawienie tych 3 witamin nie jest przypadkowe i niesie za sobą określone korzyści!

6PAK NUTRITION BCAA PAK – REWELACYJNY PRODUKT W DOBREJ CENIE!

 

Dostępne smaki:

 • Kaktus-cytryna
 • Liczi-winogrono
 • Pomarańcz-kiwi

Tabela składu:

Tabela składu

Dawkowanie:

 • Dzień Treningowy:
  1 porcja przed, w lub w trakcie treningu
 • Dzień Nietreningowy: 
  Brak potrzeby stosowania
0000003664
2022-02-19
Nowy produkt
chat Komentarze (0)