search

MYPROTEIN BCAA PLUS 270 TAB

84,00 zł

(84,00 zł szt)

Brutto

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Aminokwasy rozgałęzione (BCAA, ang. branched chain amino acids) to trzy aminokwasy: leucyna, izoleucyna i walina. Aminokwasy rozgałęzione nie są wytwarzane w organizmie i muszą być dostarczane w diecie. Wykazano, że wspomagają syntezę białek, pomagając organizmowi wytrzymać powodowane przez wysiłek napięcie.

Aminokwasy rozgałęzione są potrzebne do utrzymania tkanki mięśniowej. Badania wykazały, że zachowują zasoby glikogenu (magazynowanej formy węglowodanów, która może zostać przekształcona w energię). Zapobiegają katabolizmowi w trakcie treningu i dlatego wspomagają wzrost tkanki mięśniowej.

Aminokwasy rozgałęzione w przeciwieństwie do innych aminokwasów nie są metabolizowane w żołądku, lecz bezpośrednio w mięśniach. Dzięki temu zapobiegają katabolizmowi i budują tkankę mięśniową.

Główne zalety

  • Pomaga utrzymać tkankę
  • Dodaje masy beztłuszczowej
  • Bardzo popularny aminokwas

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W celu uzyskania najlepszych efektów zalecamy spożywać 3-5 tabletek 2-4 razy dziennie.

Wielkość porcji: 3 tabletki

Ilość dawek w opakowaniu zawierającym 90 tabletek: 30
Ilość porcji w opakowaniu zawierającym 270 tabletek: 90

 

Aminokwasy rozgałęzione (leucyna, izoleucyna, walina), celuloza mikrokrystaliczna (substancja zwiększająca objętość), fosforan dwuwapniowy (susbstancja zwiększająca objętość), stearynian magnezu (substancja przeciwzbrylająca), witamina B6 (wodorochlorek).

Nie zawiera sztucznych barwników ani konserwantów, drożdzy, glutenu, skrobi ani laktozy. Nie dodano soli (chlorku sodu) ani cukru.

 

Zawartość w porcji (3 tabletki):
leucyna: 1500 mg
izoleucyna: 750 mg
walina: 750 mg
witamin B6 (wodorochlorek pirydoksyny): 27 mg

MyPROTEIN
0000003369
2022-02-19
Nowy produkt
chat Komentarze (0)