search

MUSCLE MEDS CARNIVOR BEEF AMINOS 300CT

75,00 zł

(75,00 zł szt.)

Brutto

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

MUSCLE MEDS RX - Carnivor Beef Amino - 300tabs

Białko wołowe w postaci tabletek
Duże wysycenie BCAA
Zwiększa retencje tlenku azotu


Carnivor Beef Amino- to pierwszy na świecie izolat białek wołowych Carnivor jest o 350% bardziej skoncentrowany niż stek i znacznie bardziej skoncentrowany niż białko serwatkowe, przy czym nie zawiera ani grama tłuszczu czy cholesterolu! Kai Greene był obiektem testów, przeprowadzonych przez naukowców MuscleMeds. Eksperymenty dotyczyły opracowania formuł suplementów. Po zakończeniu badań ujawniono mediom wyniki oraz dopuszczono produkt do sprzedaży. Rezultat eksperymentu był wielkim sukcesem, a przełomem okazało się zastosowanie (obecnie najważniejszego w kulturystyce) makroskładnika – proteiny. Gdy naukowcy określili ilość spożywanych przez Kaia protein, doszli do wniosku, że kulturysta zrobił większe postępy, opierając swoją dietę na wołowinie, niż podczas przyjmowania białek serwatkowych i kazeiny. Kai osiągał znakomite przyrosty spożywając 2–3 kg wołowiny dziennie, jednak taka ilość czerwonego mięsa skutkowała rozstrojem żołądka. Niezadowalający był także poziom wchłanianego tłuszczu i cholesterolu, który przekraczał limit zakładany przez naukowców MuscleMeds.

Eksperyment przyczynił się do powstania CARNIVOR, pierwszego na świecie izolatu białek wołowych, który stał się kluczowym czynnikiem przyrostu masy mięśniowej Kaia i na zawodach Arnold Classic pozwolił mu zgarnąć pierwsze miejsce. Pierwszy na świecie izolat białek wołowych CARNIVOR jest o 350% bardziej skoncentrowany niż stek i znacznie bardziej skoncentrowany niż białko serwatkowe, przy czym nie zawiera ani grama tłuszczu czy cholesterolu! Carnivor wykorzystuje najnowsze techniki ekstrakcji, hydrolizy i izolowania, dzięki czemu dostarcza mięśniom budującej mocy białek czerwonego mięsa z wyższym poziomem aminokwasów niż jakakolwiek proteina wykorzystująca serwatkę, soję, mleko czy jajka. Anaboliczna Technologia Retencji Azotu (ANRT) powtórnie wykorzystuje aminokwasy i minimalizuje wydzielanie się amoniaku ANRT jest największym przełomem w suplementach budujących mięśnie. Podczas gdy proteiny są niezwykle ważne w procesie wzrostu mięśni, paradoksalnie mogą się okazać czynnikiem hamującym przyrosty.

Działa tu prosty mechanizm: więcej protein oznacza większą produkcję amoniaku, który hamuje rozwój masy, jeśli nie jest odpowiednio neutralizowany. ANRT jest zaawansowaną technologią, stworzoną do neutralizowania amoniaku i ponownego wykorzystania aminokwasów w anabolicznych ścieżkach, tworzących mięśnie poprzez zwiększoną retencję azotu. 20 razy więcej kreatyny niż w steku Jedną z zalet wołowiny jest wysoka zawartość kreatyny. Wołowina jest jednym z najlepszych naturalnych źródeł tego związku. Aby wznieść aktywację anabolizmu i wypełnienie komórek mięśniowych na wyższy poziom, każda porcja CARNIVOR dostarcza 20 razy więcej kreatyny niż stek, wypełniając twoje mięśnie eksplozją siły i wzrostu. Dodatek BCAA dla zwiększenia anabolizmu i redukcji katabolizmu Aby jeszcze bardziej podnieść anaboliczną moc budowania mięśni.

CARNIVOR zawiera ekstra dawkę BCAA (aminokwasów rozgałęzionych), która dodana do izolatu białek wołowych, pozytywnie wpływa na bilans azotowy, nasila syntezę protein, redukuje katabolizm i zmniejsza potreningowe zmęczenie.

Skład:
Porcja: 3 tab.
Porcji w opakowaniu: 100
Opakowanie: 300 tab.

Wartość odżywcza w 1 porcji
Kalorie 50kJ/12 kcal
Białko 3 g
Witamina C 8 mg
Niacyna 2.6 mg
Witamina B6 2 mg
Profil aminokwasowy
w 100 g
L-Leucyna 4253 mg
L-Izoleucyna 1793 mg
L-Walina 3033 mg
L-Treonina 2318 mg
L-Lizyna 5384 mg
L-Fenyloalanina 2504 mg
L-Tryptofan 384 mg
L-Metionina 1236 mg
L-Histydyna 1334 mg
L-Arginina 7189 mg
Kwas L-asparginowy 6430 mg
L-Alanina 8511 mg
L-Cysteina 500 mg
Kwas L-glutaminowy 11436 mg
Glicyna 18950 mg
L-Hydroksyprolina 9066 mg
L-Prolina 11100 mg
L-Tyrozyna 1179 mg
L-Seryna 3582 mg

Dawkowanie:
Dzień Treningowy: Jedna porcja 3 tabletki trzy razy dziennie - rano, przed i po treningu.Dzień Nietreningowy: Jedna porcja 3 tabletki trzy razy dziennie, pomiędzy posiłkami lub 10 min przed posiłkami.

MUSCLE MEDS
0000002221
2022-02-19
Nowy produkt
chat Komentarze (0)