search

MAGNEZJA 57G

8,00 zł

(8,00 zł szt.)

Brutto

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

- 100% węglanu magnezu 
- Bardzo dobre właściwości absorpcji wilgoci 
- Skuteczne zwiększenie tarcia 
- Maksymalnie bezpieczna 

Magnezja  dla sportowców w kostce.

Magnezja oferowana przez  “ZAMIR.PL” produkowana jest w Chinach. Zakład specjalizuje się w produkcji wszelkiego rodzaju magnezji oraz innych akcesoriów wykorzystywanych zarówno w gimnastyce jaki  innych dyscyplinach do których używane są  te produkty .
To co wyróżnia naszego producenta wśród innych dostawców magnezji jest to, że  gwarantuje niezmienną wysoką jakość produktów poprzez współpracę z chińskimi klubami wspinaczkowymi oraz z drużynami narodowymi w gimnastyce.

Na rynku Polskim sprzedajemy magnezję pod swoim logiem „SPORT CHALK  zamir.pl”, a produkt rekomendowany jest przez Mistrza Olimpijskiego Leszka Blanika oraz Mistrza Europy Adama Kierzkowskiego.

Oczywiście poza tak znamiennymi osobami nasza magnezja od 10 lat wykorzystywana jest przez najlepsze kluby gimnastyczne w kraju, które niejednokrotnie zdobywały medale zarówno w kraju jak i za granicą.

Chcąc spróbować przygodę w sporcie, gdzie będziecie używać magnezji zacznijcie od sprawdzonego produktu, a takim jest nasza magnezja. Nie przepłacasz a masz gwarantowana jakość!!!

Kostka 

 

skład : 100% czystego węglanu magnezu
przeznaczenie: gimnastyka, wspinaczka, lekka atletyka, pole dancing, siłownia, crossfit, workout, tenis,
waga kostki: 56 gramy
opakowanie: Każda kostka jest pakowana pojedynczo /8 kostek w pudełku/36 pudełek w kartonie czyli 288 kostek.

ZAMIR
0000002687
2022-02-19
Nowy produkt
chat Komentarze (0)