search

FN-X SHARP-MIND NOOTROPIC 60 KAP ADAPTOGENY

69,00 zł

(69,00 zł szt.)

Brutto

FN-X NUTRITION SHARP MIND NOOTROPIC to wieloskładnikowy suplement diety przeznaczony dla osób poszukujących dodatkowego wsparcia dla układu nerwowego w okresie wzmożonej aktywności umysłowej i fizycznej. FN-X NUTRITION SHARP MIND NOOTROPIC to wieloskładni

Ilość

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

SHARP MIND NOOTROPIC FN-X VEGAN 60 KONCENTRACJA
Cena katalogowa: 99.00zł
FN-X NUTRITION SHARP MIND NOOTROPIC to wieloskładnikowy suplement diety przeznaczony dla osób poszukujących dodatkowego wsparcia dla układu nerwowego w okresie wzmożonej aktywności umysłowej i fizycznej. FN-X NUTRITION SHARP MIND NOOTROPIC to wieloskładnikowy suplement diety przeznaczony dla osób poszukujących dodatkowego wsparcia dla układu nerwowego w okresie wzmożonej aktywności umysłowej i fizycznej. Zawarta w nim NOTROPIC FORMULA łączy składniki o działaniu nootropowym i adaptogennym z naturalną kofeiną bezwodną uzyskiwaną z ziaren kawy, która pomaga „wyostrzyć zmysły”. Ten roślinny alkaloid zwiększa koncentrację oraz czujność (mierzoną jako szybkość czasu reakcji), a także wytrzymałość w trakcie wysiłku. Z kolei EnXtra™– dodatek innowacyjnego ekstraktu z alipinii galgant wzmacnia działanie kofeiny nawet do 5 h. FN-X NUTRITION SHARP MIND NOOTROPIC zawiera Bacopin®– opatentowany przez firmę Sabinsa® ekstrakt z bakopy drobnolistnej, która optymalizuje pracę mózgu. Roślina ta nie tylko poprawia pamięć krótko- i długoterminową, ale także pozytywnie wpływa na zdolności poznawcze.

SHARP MIND NOOTROPIC FN-X VEGAN 60 KONCENTRACJA
Działanie bakopy doskonale uzupełnia standaryzowany ekstrakt z witanii ospałej (ashwagandhy), która wykazuje działanie adaptogenne i pomaga zachować pełnię sił w stresujących sytuacjach. Ashwagandha działa tonizująco i wzmacniająco, przeciwdziałając odczuciu zmęczenia, wyczerpania i utracie koncentracji. Całość formuły zamyka standaryzowany na teobrominę (24%) ekstrakt z kakaowca oraz zawierający 6% p-synefryny ekstrakt z pomarańczy gorzkiej.

FN-X NUTRITION SHARP MIND NOOTROPIC uzupełnia również niezbędne w intensywnej aktywności układu nerwowego witaminy z grupy B. Niacyna przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego oraz właściwego przebiegu funkcji psychologicznych. Witamina B6 może regulować aktywność hormonalną, a witamina B12 pomaga w zmniejszeniu uczucia zmęczenia i znużenia.

Z kolei kwas pantotenowy jest ważny dla utrzymania odpowiedniego poziomu sprawności umysłowej. Sposób użycia: Zalecana porcja produktu – 2 kapsułki dziennie, najlepiej na 30 min. przed aktywnością fizyczną lub umysłową, popijając 200 ml wody. Nie spożywać z innymi produktami będącymi źródłem kofeiny lub innych składników o podobnym działaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Przechowywanie:Przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu, z dala od światła.

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. W opakowaniu znajdują się pochłaniacze wilgoci (prostokątne saszetki), które należy pozostawić w pojemniku po jego otwarciu. Pochłaniacze nie nadają się do spożycia. Produkt spożyć do 90 dni po otwarciu opakowania. Uwaga!

Produkt może ulegać zbryleniu. Jest to spowodowane higroskopijnością składników aktywnych preparatu i nie wpływa na jego jakość i działanie.

Ostrzeżenia: Produkt przeznaczony jest dla osób dorosłych. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zrównoważona dieta i zdrowy tryb życia są ważne.

Przechowywanie: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu, z dala od światła. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Produkt spożyć do 60 dni po otwarciu opakowania. EnXtra™jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Enovate Biolife. Bacopin®jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Sabinsa®.

FN-X
5903624720086
10 Przedmioty
2022-04-26
Nowy produkt
chat Komentarze (0)