search

HOLISTIC AdrenaWhole 180 mg 90 kapsułek

114,00 zł

(114,00 zł szt.)

Brutto

Holistic AdrenaWhole jest suplementem diety zawierającym surowy, liofilizowany koncentrat z całego nadnercza bydlęcego. Surowiec pochodzi od zwierząt hodowanych na wolnym wybiegu z dostępem do świeżej trawy. Farmy w Nowej Zelandii lub Argentynie prowadzą

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

AdrenaWhole - 90 kaps.

Dystrybutor: Naturalna Medycyna Sp. z o.o.,  Wilkanowo ul. Piaskowa 5, 66-008 Świdnica

Holistic AdrenaWhole jest suplementem diety zawierającym surowy, liofilizowany koncentrat z całego nadnercza bydlęcego. Surowiec pochodzi od zwierząt hodowanych na wolnym wybiegu z dostępem do świeżej trawy. Farmy w Nowej Zelandii lub Argentynie prowadzą naturalną hodowlę bez stosowania hormonów wzrostu, antybiotyków w paszach i pestycydów.

Składniki: Surowy, liofilizowany koncentrat z całego nadnercza bydlęcego, substancja wypełniająca (ekologiczna mąka ryżowa). Kapsułka składa się z żelatyny z mięsa wołowego.

Zawartość opakowania: 90 kapsułek

Porcja dzienna zawiera: 160 mg surowego, liofilizowanego koncentratu z całego nadnercza bydlęcego.

Sposób użycia dla dorosłych: 1 kapsułka dziennie. Zalecana dzienna porcja nie powinna zostać przekroczona. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.  Uwaga: Nie stosować w przypadku uczulenia na wołowinę.

Magazynowanie:Chronić przed wilgocią i przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Kraj produkcji: Szwecja.

HOLISTIC
7350012330866
2021-10-21
Nowy produkt
chat Komentarze (0)